11 березня 2011, 09:51
0
12
Суркіс задоволений грою Динамо

Після матчу Динамо - Манчестер Сіті президент київського клубу Ігор Суркіс оцінив гру і шанси на вихід своєї команди у чвертьфінал Ліги Європи.

"Чомусь, коли ми перемагаємо, кажуть, що слабкий суперник. А коли програємо - що ми погано зіграли. Манчестер Сіті йде на третьому місці у своєму чемпіонаті. Сьогодні Динамо зіграло дуже грамотно, показало хорошу, змістовну гру, видобуло важливі очки в загальну скарбничку і має хороші шанси пройти далі. У Манчестері потрібно постаратися забити м'яч. Якби Гусєв забив сьогодні третій гол, можливо, всі питання були б зняті. Команда добре підготовлена ​​і повністю виконала установку на гру. Я привітав хлопців з перемогою, побажав, щоб вони швидше від неї відійшли, адже це тільки перший етап. Дай Бог, щоб ми раділи і через тиждень. А вже в неділю на нас чекає важлива гра з "Ворсклою".

ВІДЕО: Динамо - МанСіті - 2:0

"Я вірив, що Динамо сьогодні переможе, інакше, навіщо тоді взагалі грати? На поле виходять 22 людини, плюс запасні. Результат на табло. Я вітаю всіх уболівальників нашої команди, адже футболісти грають, перш за все, заради них", - цитує Ігоря Суркіса офіційний сайт киян.

Президент Динамо оцінив шанси киян на вихід в чвертьфінал: "51 на 49 на нашу користь".

Нагадаємо, що перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи між Динамо і МанСіті завершився перемогою київського клубу з рахунком 2:0.

За матеріалами: Спорт bigmir) net