11 березня 2011, 15:19
0
13
Балотеллі був замінений через алергію

Зірковий форвард Манчестер Сіті італієць Маріо Балотеллі був замінений у матчі Ліги Європи проти Динамо через алергію.

Про це розповів наставник Городян Роберто Манчіні. "У нього сталася алергічна реакція, опухло обличчя, однак я не знаю, чому", - зазначив тренер.

За його словами, в перерві поєдинку Балотеллі дали ліки і його стан покращився. "Він хотів відіграти другий тайм, однак через 10 секунд після того, як він вийшов на поле, знову почалися проблеми", - зазначив Манчіні.

У підсумку наставник замінив Балотеллі на 57-й хвилині київського матчу. Замість нього на поле вийшов Карлос Тевес.

У свою чергу британський таблоїд The ​​Sun з посиланням на джерело в МанСіті повідомив, що у Балотеллі алергія на деякі види трави. Йому навіть регулярно дають адреналін, щоб впоратися з цією проблемою.

Як пише The Sun, напад алергії у Балотеллі стався саме через траву на газоні київського стадіону ім. В. В. Лобановського.

Нагадаємо, що перший матч 1 / 8 фіналу Ліги Європи між Динамо і МанСіті завершився перемогою київського клубу з рахунком 2:0.