Гравець Металіста: Нічия з Дніпром - для нас оптимальний і цілком справедливий результат

14 березня 2011, 07:42
0
5
Девіч відзначив принциповість зустрічей з Дніпром

Нападаючий харківського Металіста Марко Девіч розповів про поєдинок проти дніпропетровського Дніпра.

"Наразі 2:2 з Дніпром - для нас оптимальний і цілком справедливий результат", - сказав після гри Девіч.

"Виходячи на заміну в перерві, я, звичайно ж, дуже хотів підсилити гру команди. Зміг я зробити це чи ні? Упевнений, з боку це було видніше. Якщо ви говорите, що мені це вдалося, значить, так воно і є насправді.

Дніпро показав хорошу гру і зумів повести в рахунку 2:0. Звичайно ж, мені б дуже хотілося, щоб на останніх хвилинах гри нам вдалося провести третій м'яч у ворота гостей. Але зробити це, на жаль, ми не змогли. Однак, якщо б ми це зробили, то щодо Дніпра це було б несправедливо", - зазначив футболіст.

ВІДЕО: Металіст рятує матч проти Дніпра

"Ви, впевнений, самі прекрасно знаєте, що практично кожна зустріч Металіста і Дніпра дуже принципова. Не стала винятком і гра, що відбулася. Ми намагалися готуватися до неї, як до звичайної гри чемпіонату, але уникнути впливу ажіотажу, піднятого журналістами і уболівальниками, нам не вдалося", - поскаржився гравець збірної України.

У неділю, 13-го березня, відбувся один з центральних матчів 21-го туру Української Прем'єр-ліги - Металіст, програючи по ходу гри Дніпру з рахунком 0:2, зміг врятувати матч - 2:2.

За матеріалами: Турнир