Роналдо хоче уникнути зустрічі з Барселоною у чвертьфіналі Ліги Чемпіонів

17 березня 2011, 14:42
0
10

Зірка Реала Криштіано Роналдо після перемоги над Ліоном зізнався, що в чвертьфіналі Ліги Чемпіонів не хотів би зустрічатися з найлютішим ворогом Королівського клубу - Барселоною.

"Не хотілося б потрапити на Барселону, адже для мене це найсильніший суперник у турнірі", - сказав португалець після гри.

"Варіант з Манчестер Юнайтед або Шальке, де виступає Рауль, кращий. Я з нетерпінням буду чекати жеребкування, щоб дізнатися суперника по чвертьфіналу".

Нагадаємо, що вчорашня перемога над Ліоном з рахунком 3:0 дозволила Реалу вперше з 2004 року пройти в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів, перервавши неприємну для себе серію вильотів.

Жеребкування 1 / 4 фіналу Ліги Чемпіонів відбудеться завтра, 18 березня, о 13:00. Серед потенційних суперників Реала - Барселона, МЮ, Шальке, Тоттенхем, Челсі, Інтер і донецький Шахтар. До речі, капітан Гірників хорват Даріо Срна заявив, що хотів би уникнути на цій стадії зустрічі з Реалом або Барселоною.

За матеріалами: Советский Спорт

ТЕГИ: Лига ЧемпионовБарселонаРеалКриштиано РоналдоЭль Класико