Визначилися всі учасники чвертьфіналу Ліги Європи

18 березня 2011, 10:16
0
10
Динамо обіграло МанСіті

Учора ввечері, 17 березня, у матчах визначилися чвертьфіналісти другого за значенням клубного турніру Старого Світу, Ліги Європи.

Київське Динамо, забезпечивши собі фору в 2 м'ячі в Києві, в Манчестері програло, але змогло пройти у чвертьфінал з загальним рахунком 2:1.

ВІДЕО: Динамо програє МанСіті, але виходить в 1/4 фіналу Ліги Європи

Єдиним представником Росії в 1/4 фіналу Ліги Європи стане московський Спартак, який після одного гола Аяксу на виїзді, додав ще три вдома.

ВІДЕО: Спартак спокійно громить Аякс

Не підтримали почин Спартака ЦСКА і Зеніт. ЦСКА здався Порту із загальним рахунком 3:1, а Зеніт пропустив у чвертьфінал Твенте (2:3).

ВІДЕО: Порту знову виграє у ЦСКА

ВІДЕО: Зеніт перемагає Твенте, але далі йдуть голландці

Три футбольні клуби у чвертьфінал делегувала Португалія. Крім Порту, на цій стадії зіграють ще Бенфіка і Брага. Перша розправилася з ПСЖ (2:3), а друга нейтралізувала Ліверпуль (0:1).

ВІДЕО: ПСЖ пропускає Бенфіку до чвертьфіналу Ліги Європи

ВІДЕО: Брага вистояла на Енфілді і вибила Ліверпуль з Ліги Європи

Крім того, до чвертьфіналу пробилися Вільярреал, який обійшов Байєр (5:3), і ПСВ, який мінімально переміг Рейнджерс (1:0).

ВІДЕО: Вільярреал знову перемагає Байєр

ВІДЕО: ПСВ проходить Рейнджерс

Жеребкування матчів чвертьфінальної стадії Ліги Європи відбудеться сьогодні, 18 березня, відразу після закінчення жеребкування чвертьфіналу Ліги Чемпіонів, яка розпочнеться о 13.00. Початок жеребкування чвертьфіналу ЛЄ о 15.00.