20 березня 2011, 18:10
0
8
Шахтар познущався над Волинню

У неділю, 20 березня, відбувся матч 22-го туру української Прем'єр-ліги, в якому донецький Шахтар приймав луцьку Волинь.

Подробиці та текстову онлайн-трансляцію матчу дивіться ТУТ

Шахтар (Донецьк) - Волинь (Луцьк) - 4:0

Гол: Жадсон (пен 43 ВІДЕО); Мхітарян (69); Тейшейра (70); Морено (86)

Дивлячись на підсумковий результат матчу, можна сказати, що поєдинок для Шахтаря склався легко. У принципі так і було, якщо не брати до уваги той факт, що Луіс Адріано залишив поле вже на 14-й хвилині після зіткнення з воротарем гостей Неділько, а Дмитро Чигринський не зміг дограти до кінця поєдинку і шкутильгав на 80-й хвилині, залишивши свою команду в меншості.

Шахтар з перших хвилин взяв ініціативу у свої руки, в той же час і Волинь не гребувала загрожувати воротам Пятова. Однак пропущений гол перед самим свистком на перерву, та ще й з пенальті, підкосив підопічних Кварцяного.

У другому таймі практично весь час атакував "Шахтар", а гості відчутно підсіли. Чим скористалися Генріх Мхітарян та Алекс Тейшейра, який вийшов на заміну. Ну а Марсело Морено в кінцівці поєдинку нарешті реалізував один зі своїх безлічі шансів і зафіксував підсумковий рахунок 4:0.

За матеріалами: Александр Кривицкий, СПОРТ bigmir)net