Бразильський дуплет: Челсі виграв у Манчестер Сіті

20 березня 2011, 20:22
0
20
Давид Луїс приніс перемогу Челсі

У неділю, 20 березня, відбувся останній матч 30-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому лондонський Челсі брав Манчестер Сіті.

Подробиці матчу і нашу текстову онлайн-транслцію дивіться ТУТ

Челсі - Манчестер Сіті - 2:0

Гол: Луїс (79); Рамірес (90)

Матч розпочався з атак з обох сторін. Туре перевірив голкіпера Челсі, а захист городян чудово справлявся з наскоками лондонців. А на 21-й хвилині м'яч потрапив у руку Лескотт, але арбітр пенальті не поставив.

На перерву команди йшли після удару Калу з дистанції - загалом, за весь перший тайм особливо і нема чого згадати.

І після перерви матч котився до нульової нічиєї - суперники не докладали особливих зусиль і вичікували помилки противника. І тоді своє слово сказав Давид Луїс, після подачі Дрогба випередив всіх і вколотив м'яч у сітку.

У Ман Сіті був лише один реальний момент зрівняти рахунок, а гравці Челсі відзначилися не тільки ще одним хорошим ударом Луїса, але і голом Раміреса, який вийшов один на один з Хартом і забив. Таким чином Челсі здобув перемогу над Манчестер Сіті, який полюбив свої виїзні матчі програвати з рахунком 0:2.

За матеріалами: Александр Кривицкий, СПОРТ bigmir)net