Півзахисник Дніпра: З Динамо наші футболісти не втрачали концентрації

21 березня 2011, 06:23
0
14
Дніпро зуміло утримати потрібний рахунок

Півзахисник Дніпра Сергій Кравченко залишився задоволений перемогою над київським Динамо, кольори якого раніше захищав у 2009 році.

"Ми перемогли завдяки злагодженим діям і командній грі. Виконали настанови тренера і зуміли нейтралізувати атакуючий потенціал киян.

Дійсно, Дніпро багато пропускало на останніх хвилинах. Востаннє таке сталося тиждень тому, коли зустрічалися з Металістом. З Динамо наші футболісти не втрачали концентрації від першої до останньої хвилини і не дозволяли суперникам створювати небезпечні моменти біля наших воріт", - заявив гравець Дніпра.

ВІДЕО: Дніпро перемагає Динамо

У неділю, 20 березня, в матчі 22-го туру Української Прем'єр-Ліги дніпропетровське Дніпро з рахунком 1:0 переграло київське Динамо.

За матеріалами: Турнир

ТЕГИ: КравченкоУкраинская Премьер-лигаДинамо КиевДнепр Днепропетровск