Пранделлі: Приємно, коли твоя команда перемагає навіть у меншості

30 березня 2011, 00:40
0
10
У Києві Пранделлі гріла гра його команди

Після перемоги збірної Італії у контрольному матчі в Києві над збірною України з пресою поспілкувався головний тренер апеннінців Чезаре Пранделлі.

Алленаторе Скуадри Адзурри відразу відповів на питання, що цікавили журналістів:

- На відміну від матчу зі Словенією цей матч був гарним шансом для Італії показати свою гру?

- Я попросив гравців грати в більш агресивний футбол, і ми намагалися це робити.

- Ви хотіли подивитися нових гравців у цих двох матчах. Вдалося?

- Так, я хотів побачити гру Джузеппе, також були питання до гравців середньої лінії, але в принципі я ними задоволений.

- Чого повинна чекати Італія після цієї гри?

- Ми отримали відповіді на деякі питання, тому стало більше ясності, ми стали грати набагато впевненіше.

- У другому таймі Ви були більш емоційні. Чи означає це, що друга половина сподобалася Вам більше?

- Так, тому що я побачив, що хлопці хочуть привезти додому перемогу. І, звичайно, приємно, коли твоя команда перемагає навіть у меншості.

- Які відповіді Ви очікували побачити в цій грі?

- Наприклад, Джовінко. Він був зухвалим, ефективним, не боявся єдиноборств.

- Збірна Україна виправдала Ваші очікування як спаринг-партнер? Хотіли б Ви зіграти з нею на ЄВРО-2012?

- Що стосується духу нашої команди, то ми сьогодні дали хорошу відповідь. На друге питання я з задоволенням відповім через кілька місяців.

- На які питання Ви відповіли для себе в цій грі?

- Не можна сказати, що нам довелося чимось жертвувати. Ми задіяли інших гравців, намагалися грати в більш агресивний футбол.

- Наскільки важка травма К'єлліні?

- Нічого серйозного, але почекаємо обстеження. Там було порушення, але я свистка я не почув.

- Матч розпочався хвилиною мовчання, присвяченій Японії. Можливо, варто зіграти товариський матч з командою цієї країни?

- Ми намагаємося зв'язатися з цього приводу з Дзаккероні, але все залежить від японської федерації.

- З яким настроєм повернуться у свою команду Тьяго Мотта та Пацціні?

- Після двох перемог, думаю, лише з гарним.

- Команди яких країн, на Вашу думку, зараз сильніші за Італію? Кого Ви боїтеся?

- Зараз всі наші думки спрямовані на підготовку до матчу з Естонією.

У вівторок, 29 березня, збірна України у контрольному матчі з рахунком 0:2 поступилася збірній Італії.

За матеріалами: Динамомания