3 квітня 2011, 16:55
0
10
Мейонг вивів Брагу на третє місце в Португалії

Cупротивник Динамо по чвертьфіналу Ліги Європи - Брага - у матчі 25-го туру Чемпіонату Португалії в гостях здобув вольову перемогу над клубом Бейра-Мар - 1:2.

Чемпіонат Португалії

Матч 25-го туру

Бейра Мар - Брага - 1:2

Брага: Артур, Мігель Гарсія, Кака, Паулао, Сільвіо, Алан, Вандін (Куштодіу, 46), Угу Віана (Мейонг, 65), Українська (Моссор, 53), Ліма, Паулу Сезар

Голи: Тату (40) - Хайме (69, авт.), Мейонг (71)

Португальська Брага, суперник Динамо в чвертьфіналі Ліги Європи, відправиться до Києва у відмінному настрої. Підопічні Домінгуш Пасьенсіі здобули вольову перемогу у виїзному матчі з середняком чемпіонату - Бейра-Мар.

Наставник виставив на поєдинок всіх основних гравців. Щоправда, в першому таймі внічию Браги помітно не було, більше того - незадовго до перерви гості і зовсім пропустили. Команді Домінгуш Пасьенсії довелося докласти максимум зусиль, щоб вирвати перемогу. Вирішальною стала двохвилинка в середині другого тайму. Спочатку суперникові допоміг захисник Бейра-Мар Хайме, який відзначився автоголом, а незабаром переможний м'яч провів Мейонг, що вийшов на заміну шістьма хвилинами раніше.

Таким чином, принаймні на добу Брага вийшла на третє місце в таблиці, випередивши столичний Спортінг, який зіграє свій матч туру тільки сьогодні ввечері.

Нагадаємо, поєдинок Динамо - Брага відбудеться в Києві, на стадіоні Динамо ім. В. Лобановського в четвер, 7 квітня. Матч розпочнеться о 22:05.

СПОРТ bigmir)net за матеріалами прес-служби Динамо (Київ)