Фотогалерея: Сніданок Чемпіонами. Рауль і Ко розносять на шматки Інтер

6 квітня 2011, 10:09
0
7
Рауль святкує свій 70-й гол в єврокубках із вкрай серйозним виразом обличчя

У вівторок, 5 квітня, у Мілані на Джузеппе Меацца чинний володар Кубка Чемпіонів Інтер приймав амбітних вискочок з Гельзенкірхена, які влаштували недавнім законодавцям моди формений рознос.

Свіжа галерея на СПОРТ bigmir)net розповість про чудовий футбольний спектакль в Мілані.

Інтер відкрив рахунок вже на першій хвилині гри - знущальний гол з центра поля забив Станкович. Однак Шальке зовсім не думав відступати - на 17-й хвилині Матіп зрівняв рахунок. Ще через 17 хвилин Міліто знову вивів Інтер вперед, однак німці знову відігралися (Еду).

На тому і завершився перший тайм, а в другому виконували соло гості, також приєдналися до них гравці господарів - Ківу і Раноккія. Перший напрацював на вилучення, а другий забив у свої ворота. Однак це було потім, а спочатку Рауль забив свій 70-й гол у єврокубках 5:2 - Шальке розносить Інтер.