7 квітня 2011, 06:43
0
16
Хюбшман засмучений втраченими моментами

Півзахисник Шахтаря Томаш Хюбшман не зміг виділити причини, через які Гірникам не вдалося домогтися більш прийнятного результату в першому чвертьфінальному поєдинку Ліги Чемпіонів проти Барселони.

"Важко сказати. Якби знали, то постаралися б зробити все можливе, щоб не везти такий результат у Донецьк, - сказав чеський футболіст в ефірі каналу Україна. - Пропустили швидкий м'яч, потім створили кілька моментів, але пропустили другий гол, а свої моменти не реалізували.

У другому таймі хотіли забити, щоб залишити на другий матч якийсь шанс ... За результатом не вийшло, але по грі ... Ми не використали кількох своїх моментів".

ВІДЕО: Барселона знищує Шахтар на Камп Ноу

- Що тепер в Донецьку? У чому полягають шанси? Вони є?

- Шанси є навіть якщо їх немає (посміхнувся). Ми граємо проти найкращої команди світу. Будемо старатися. Так, як і тут, але сподіваюся, що результат буде трохи кращим.

Нагадаємо, що в середу, 6 квітня, в першому матчі 1/4 Ліги Чемпіонів донецький Шахтар на Камп Ноу було розгромлено каталонською Барселоною - 1:5.

За матеріалами: Террикон