Ракицький: Рахунок міг бути навіть на нашу користь

7 квітня 2011, 10:34
0
9
Адріано упускає черговий момент у поєдинку з Барселоною

Захисник Шахтаря Ярослав Ракицький вважає, що його команда могла б навіть обіграти Барселону в першому чвертьфінальному матчі Ліги Чемпіонів, якби реалізувала всі свої моменти.

"Якби ми забили після всіх створених моментів, особливо в першому таймі, то рахунок був би зовсім інший. І, можливо, навіть на нашу користь", - сказав він.

Велика кількість помилок, яку допустив захист Шахтаря, Ракицький пояснив невпевненістю гравців у собі.

"Напевно, була невпевненість у собі. Але ми виправимо ці помилки. У Донецьку буде зовсім інша гра", - сказав він.

Нагадаємо, що в середу, 6 квітня, в першому матчі 1 / 4 Ліги Чемпіонів донецький Шахтар на Камп Ноу був розгромлений каталонською Барселоною - 1:5.

За матеріалами: ФК Шахтaр