Півзахисник Динамо: Добре, що в підсумку не програли

8 квітня 2011, 06:00
0
12
Вукоєвич упевнений, що шанси у Динамо залишаються

Півзахисник київського Динамо Огнен Вукоєвич прокоментував результат першого матчу 1/4 фіналу Ліги Європи проти Браги.

"Ми дуже хотіли виграти, у нас були хороші моменти. Впустили 3-4 можливості. Треба було забивати. У другому таймі грали вдесятьох 35 хвилин. Це дуже важко. Добре, що в підсумку не програли.

Шанси досі 50 на 50. Два роки тому з Валенсією також було 1:1 після матчу в Києві, а за сумою двох зустрічей ми пройшли далі. Думаю, Валенсія була сильнішою від нинішньої Браги. Тому шанси у нас хороші", - заявив Вукоєвич.

ВІДЕО: Динамо - Брага - 1:1 - автогол Гусєва

ВІДЕО: Видалення Шевченка в матчі з Брагою

У четвер, 7 квітня, в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи Динамо в Києві не змогло переграти португальську Брагу - нічия 1:1. Матч-відповідь відбудеться 14 квітня.

За матеріалами: Sport.ua