Покарання за склянку з пивом: Санкт-Паулі проведе матч при порожніх трибунах

8 квітня 2011, 14:59
0
6
Санкт-Паулі проведе матч при порожніх трибунах

Федерація футболу Німеччини прийняла рішення покарати Санкт-Паулі за інцидент, що стався під час матчу цього клубу з Шальке у минулі вихідні.

Про це в п'ятницю, 8 квітня, повідомляють німецькі ЗМІ.

Після розбору інциденту було прийнято рішення, що Санкт-Паулі проведе наступний домашній матч при порожніх трибунах.

Нагадаємо, в кінці матчу з Шальке один з уболівальників Санкт-Паулі кинув у бокового арбітра пластиковий стакан з пивом. Через це матч був перерваний на 88-й хвилині.

Спортивний директор Санкт-Паулі Хельмут Шульт попросив вибачення у лайнсмена, в якого фанат кинув стакан з пивом. Що стосується самого матчу, то Шальке присудили перемогу 2:0 - саме з таким рахунком вигравав цей клуб на момент інциденту.