ЗМІ: Челсі може розлучитися з Торресом уже влітку

5
Торрес поки не виправдує надій керівництва та вболівальників Челсі

Як стверджує The Mail on Sunday, власник Челсі Роман Абрамович незадоволений рекордним підписанням клубу Фернандо Торресом і готовий розглянути варіант з його продажем уже по завершенню нинішнього сезону.

Виклавши у січні рекордні для всього британського футболу £50 млн за колишнього гравця Ліверпуля, Абрамович сподівався, що Ель-Ніньо допоможе стати Челсі справжньою європейською силою.

Однак, після поразки команди з рахунком 0:1 в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів від Манчестер Юнайтед і малопереконливої гри у вчорашньому матчі проти Вігана, в якому Торрес вийшов на заміну у другому таймі, російський мільярдер починає втрачати терпіння.

"Власник незадоволений своєю інвестицією і навіть може продати Торреса цього літа, незважаючи на те, що лише щойно його купив", - наводить видання слова інсайдера з Стемфорд Брідж.

Загалом Торрес з моменту переходу в Челсі в січні провів на полі 648 хвилин, однак показати реальний футбол ніяк не може, як не може і вразити ворота суперника. Не зробив він цього і в суботу в матчі з Віганом, хоча як мінімум один шанс це зробити у нього був.

ВІДЕО: Руні приносить МЮ гостьову перемогу над Челсі

Реалістичних шансів на перемогу в Прем'єр-Лізі у Челсі немає, і невдача в Лізі Чемпіонів також може означати відставку Карло Анчелотті.

Італійський фахівець, проте, не втрачає надій, що Торрес все ж відкриє свій особистий рахунок на Стемфорд Брідж. "Усі хочуть, щоб він забив, і голи прийдуть. Можливо, це станеться на Олд Траффорд, хто знає?", - сказав, зокрема, Анчелотті.

Раніше сам наставник Челсі Карло Анчелотті оголосив про готовність продовжити свій контракт з клубом, який закінчується в кінці наступного сезону.

За матеріалами: Терикон