Динамо на замітку. Брага перемогла в дербі

12 квітня 2011, 12:50
0
5
Брага помстилася Гімараешу за листопадові 2:1

Суперник Динамо в 1 / 4 фіналу Ліги Європи - Спортинг Брага - у матчі 26-го туру Чемпіонату Португалії здобула перемогу в Дербі до Міньйо над клубом Віторія Гімараеш - 3:1.

Чемпіонат Португалії

Матч 26-го туру

Брага - Гімараеш - 3:1

Брага: Артур, Сільвіу, Кака, Паулао, Мігель Гарсія, Угу Віана (Вандіньйо, 75), Куштодіу, Елдер Барбоза (Алан, 46), Моссоро, Укра, Ліма (Мейонг, 62)

Голи: Паулао (61), Укра (63), Алан (76) - Едгар (90 +5)

Враховуючи близькість поєдинку з Динамо в Лізі Європи, наставник Браги Домінгуш Пасьєнсія вдався до певної ротації, залишивши в запасі зокрема капітана Вандіньйо і лідера команди Алана. Звітна зустріч обіцяла цікавий і безкомпромісний футбол, оскільки команди розташувалися по сусідству в турнірній таблиці, та й міста Брага і Гімараеш розташовані всього за 16 км одне від одного в одному й тому ж регіоні - Міньйо, а значить - це був не просто матч, а дербі.

У першому таймі на полі було багато боротьби, але на табло горіли нулі. Довелося Домінгуш Пасьєнсія після перерви кинув у бій Алана, якому судилося забити третій м'яч у ворота Гімараеша. До всіх трьох м'ячів доклавсяУкра - двічі його навіси з кутових замикали Паулао і Алан, а між цими голами нападаючий відзначився сам, потужно пробивши з-за меж штрафного майданчика. Уже в компенсований час Кака привіз пенальті у свої ворота, який успішно реалізував Едгар, але на підсумковий результат це вже не вплинуло.

Таким чином, Брага продовжила свою серію без поразок у всіх турнірах до десяти матчів, при цьому знову обійшовши лісабонський Спортинг і вийшовши на третє місце в турнірній таблиці Чемпіонату Португалії.

Нагадаємо, у четвер, 7 квітня, в першому матчі 1 / 4 фіналу Ліги Європи Динамо в Києві не змогло переграти португальську Брагу - нічия 1:1. Матч-відповідь відбудеться в Бразі на стадіоні Брага Мунісіпал у четвер, 14 квітня. Матч розпочнеться о 22:05.

СПОРТ bigmir)net за матеріалами прес-служби Динамо (Київ)