Фотогалерея: Домашнє покарання. Барселона вибила Шахтар з Ліги Чемпіонів

13 квітня 2011, 10:33
0
7
Мессі забив переможний гол у Донецьку

Увечері у вівторок, 12 квітня, у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Чемпіонів Барселона вибила Шахтар з боротьби за найпрестижніший європейський клубний трофей.

Результат матчу на переповненій Донбас Арені вирішив єдиний гол Ліонеля Мессі в кінцівці першого тайму.

Шахтар мав кілька прекрасних можливостей скрасити поразку від каталонців у двоматчевому протистоянні, однак цього вечора просто чудово грав голкіпер Барселони Віктор Вальдес.

Незважаючи на поразку за сумою двох поєдинків з рахунком 6:1, Гірники залишають турнір з високо піднятою головою і під компліменти від гравців і наставника іспанського клубу Пепа Гвардіоли.

Фінальні акорди найкращого в історії виступу Шахтаря в Лізі Чемпіонів - у новій фотогалереї СПОРТ bigmir) net.