Фотогалерея: Пішли по-англійськи. МЮ змусив Челсі попрощатися з Лігою Чемпіонів

13 квітня 2011, 12:01
0
12
Чічаріто відзначає гол у ворота Челсі

У вівторок, 12 квітня, на стадіоні Олд Траффорд Манчестер Юнайтед у рамках матчу-відповіді 1/4 Ліги Чемпіонів обіграв Челсі, вибивши лондонців з розіграшу найпрестижнішого клубного турніру Старого Світу.

Перемога в першому матчі з рахунком 1:0 давала Червоним дияволам відчутну перевагу, але підопічні Алекса Фергюсона не стали відсиджуватися в захисті, сподіваючись на контратаки. У кінцівці першого тайму МЮ відкрив рахунок - після чудового проходу і пасу нев'янучого Раяна Гіггза відзначився молодий мексиканець Хав'єр Ернандес.

У другому таймі Челсі залишився в меншості. За другу жовту картку з поля був вилучений Рамірес. Однак уже вдесятьох Сині змогли зрівняти рахунок. Дідьє Дрогба, який замінив інертного Торреса, вийшовши один на один з Едвіном ван дер Саром і чітко відправив м'яч у кут.

За хвилину Манчестер Юнайтед відновив статус-кво. Після пасу все того ж Гіггза відзначився Пак Джі Сун.

Прощання Челсі з Лігою Чемпіонів і, можливо, останнім шансом завоювати хоч який-небудь трофей в цьому сезоні - у новій фотогалереї СПОРТ bigmir)net.