15 квітня 2011, 16:39
0
9
Шахтар заробив у Лізі Чемпіонів € 17,5 млн

Донецький Шахтар, що припинив боротьбу в Лізі Чемпіонів на стадії чвертьфіналу, отримає за виступ в турнірі 17,5 мільйона євро.

Ця сума складається з таких цифр: 3,9 мільйона євро – за потрапляння до групового турніру Ліги Чемпіонів, 3,3 мільйона – за участь у груповому турнірі (550 тисяч – за кожен зіграний матч), 4 мільйони – за перемоги на груповому етапі (кожен виграш – 800 тисяч євро), 3 мільйони – за участь в 1/8 фіналу і ще 3,3 мільйона – за участь в чвертьфіналі турніру.

ВІДЕО: Шахтар програв Барселоні. Огляд матчу

Київське Динамо, що вилетіло з Ліги Європи також на стадії 1/4 фіналу, поповнить свій бюджет на 4,56 мільйона євро. Чималу частку призових складуть виплати UEFA за участь у четвертому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів, у якому кияни за сумою двох матчів програли амстердамському Аяксу, - 2,1 мільйона євро.

За участь у груповому турнірі Ліги Європи Динамо заробило 1,56 мільйона євро (640 тисяч – за потрапляння до групового турніру, 360 тисяч – за шість матчів етапу, 560 тисяч – за три перемоги і дві нічиїх). Вихід в 1/16 фіналу приніс київському клубу 200 тисяч євро, в 1/8 – 300 тисяч євро. За участь у чвертьфіналі Динамо отримає 400 тисяч євро.

ВІДЕО: Не змогли. Динамо видає нульову нічию з Брагою

Нагадаємо, що донецький Шахтар у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів на Донбас-Арені поступився Барселоні з рахунком 0:1, програвши каталонцям двоматчеву дуель із загальним рахунком 1:6.

Київське Динамо на виїзді у повторному чвертьфінальному матчі Ліги Європи зіграло внічию 0:0 з Брагою. У підсумку за рахунок гола, забитого на чужому полі (1:1), в 1/2 фіналу вийшли португальці.

За матеріалами: Чемпионат.ру