Моуріньйо: Щасливий, що вдалося виграти чотири кубки в різних країнах

21 квітня 2011, 07:39
0
11
Моуріньйо задоволений собою

Наставник мадридського Реала Жозе Моуріньйо не приховував своїх емоцій після фінального матчу Кубка Іспанії з Барселоною, повідомляє Marca.

"Ми здобули фантастичну перемогу. Можна сказати, що боротьба була рівною. У першому таймі краще грали ми, у другому - суперник. Але ми знали, що так і станеться, тому що неможливо грати два тайми на одному і тому ж рівні. Відзначив би в нашій команді Ікера Касільяса, який двічі виявився на висоті і виручив команду.

У цілому ми зробили мало помилок, адже гравці зіграли з великою концентрацією і дуже серйозно з точки зору тактики. Для деяких футбол високого класу полягає у контролі м'яча, проте це не так. Це також відповідна робота в обороні, контратаці, позиційній і командній грі. Думаю, що перемога в цьому турнірі звільнить гравців від напруги, адже команда давно нічого не вигравала", - заявив Моуріньйо.

Не залишив без уваги тренер Вершкових і слова екс-наставника Барселони Йохана Кройфа, який днями назвав його тренером титулів, а не футболу: "Зовсім недавно мене назвали тренером титулів, а не футболу. Дякую за ці слова, оскільки я хочу бути таким фахівцем. Я пишаюся моїми гравцями, які проробили дуже хорошу роботу. Крім того, я дуже щасливий, бо мені вдалося виграти чотири кубки в чотирьох різних країнах. Але цей титул належить не тільки мені, а всім", - сказав фахівець.

Нагадаємо, що в середу, 20 квітня, каталонська Барселона в додатковий час поступилася Реалу у фіналі Кубка Іспанії - 0:1.

За матеріалами: Чемпионат.Ру