Реал не завадив Барселоні вийти у фінал Ліги Чемпіонів

3 травня 2011, 22:50
0
10
Педро забив третій гол у ворота Касільяса Барселони в півфіналі

У вівторок, 3 травня, було зіграно матч у відповідь півфіналу Ліги Чемпіонів між Барселоною і Реалом.

Ліга Чемпіонів. Півфінал. Матч-відповідь

Барселона - Реал - 1:1

Голи: Педро (54) - Марсело (64)

Поразка в Мадриді зобов'язувала Реал йти вперед, а тому  порівняно з першим матчем у стартовому складі з'явилися Ігуаїн і Кака. Однак у першому таймі це ніяк не позначилося на діях в атаці підопічних Моуріньо, які ніяк не могли відібрати м'яч у каталонців. Більш того, якщо б не Ікер Касільяс Барселона ще в першій 45-хвилинці зняла б усі питання про переможця, але голкіпер королівського клубу впорався з ударами Мессі, Бускетса і Вільї.

Другий тайм розпочався з незарахованого голу Ігуаїна (арбітр зафіксував фол в атаці з боку Роналдо). А через десять хвилин Барселона відкрила рахунок: Педро після ідеального пасу Іньєсти вийшов один на один з Касільясом і пробив точно в кут.

На 64-й хвилині Педро привіз м'яч у свої ворота. Після його помилки Ді Марія пробив у штангу, але продовжив атаку пасом на Марсело, який з лінії воротарської пробив Вальдеса. У час, що залишився, Барселона не дозволила Реалу розвинути успіх і довела гру до переможного кінця.

Завтра МЮ і Шальке визначать другого фіналіста Ліги Чемпіонів. Нагадаємо, в першому матчі в Гельзенкірхені впевнену перемогу здобула команда Алекса Фергюсона (2:0).