Гвардіола: У фіналі ми зустрінемося з МЮ

4 травня 2011, 09:43
0
11
Гвардіола похвалив Реал

Головний тренер Барселони Хосеп Гвардіола оцінив результат матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги Чемпіонів проти Реала.

"У першому таймі, за винятком перших десяти хвилин, ми володіли м'ячем і показували чудовий футбол, але в Реала чудово грав Ікер Касільяс. Після перерви ми трохи зменшили оберти, але гол Педро приніс спокій у наші ряди.

У матчі могла виникнути ситуація, за якої другий гол мадридської команди міг створити нам проблеми. Хотів би наголосити, що Реал показав прекрасну гру. Ми знали, що з ними буде важко.

Зараз у нашій роздягальні панує радість. Позаду велика робота, багато гравців почали сезон після участі в ЧС-2010. Після такого важкого сезону вихід у фінал - справжній подвиг.

Я не впевнений, але припускаю, що у фіналі ми зустрінемося з МЮ. Сер Алекс Фергюсон завжди б'ється за трофеї, чи то Ліга Чемпіонів, чи прем'єр-ліга. Для мене, молодого тренера, було б честю у фіналі зіграти проти нього", - цитує тренера офіційний сайт UEFA.

Нагадаємо, за підсумками двох півфінальних матчів Ліги Чемпіонів каталонська Барселона перемогла мадридський Реал з загальним рахунком 3:1.

За матеріалами: Спорт Сегодня