Фотогалерея: Збиті вершки. Барселона вибила Реал з Ліги Чемпіонів

4 травня 2011, 13:51
0
14
Барселона вибила Реал з Ліги Чемпіонів

У вівторок, 3 травня, на Ноу Камп у матчі-відповіді півфіналу Ліги Чемпіонів Барселона розійшлася миром - 1:1 - з непримиренним суперником мадридським Реалом. За сумою двох поєдинків у фінал пробилася каталонська команда.

Рахунок в матчі був відкритий у другій половині матчу. На 54-й хвилині відзначився Педро. Проте вже через 10 хвилин Марсело відквитав один м'яч. До кінця зустрічі жодна з команд не змогла вирвати перемогу.

Матч-відповідь дуелі знову закінчився скандалом. Тренерський штаб Реала і гравців обурили дії арбітра бельгійця Франка де Блекере, який скасував гол Гонсало Ігуаїна на початку другого тайму за рахунку 0:0.

Як Барселона пробилася у свій третій фінал Ліги Чемпіонів за п'ять років - у новій фотогалереї СПОРТ bigmir)net.