Наставник Браги: Сумно залишати клуб

19 травня 2011, 06:00
0
8

Наставник Браги Домінгуш Пасьєнсія прокоментував поразку своєї команди у фіналі Ліги Європи.

"Природно, я дуже засмучений, адже ми не досягли поставленої мети. Долю матчу вирішили дрібні деталі, приблизно чотири ключові епізоди, включаючи гол Фалькао на 44-ій хвилині і момент Моссора, який відразу після перерви міг відновити рівновагу.

Це б змінило хід поєдинку. Ми знали, що легко не буде, але наша команда дуже старалася. Нам не вдалося реалізувати свій план на другу половину зустрічі - забити хоча б один гол", - зазначив наставник Браги.

"Сумно залишати клуб, бо ми пропрацювали разом два роки і пережили особливі моменти. Час прощатися, але я сподіваюся, що Брага буде рости і ставати сильнішою. Футболістам дуже прикро, але ми можемо пишатися собою. У цьому сезоні ми провели 19 матчів на європейській арені - у Лізі Чемпіонів і Лізі Європи.

ВІДЕО: Фалькао відкриває рахунок у фіналі Ліги Європи

Це демонструє нашу силу. Звичайно, програти сьогодні було боляче і прикро, але нам треба пишатися собою. Ми довели, що якщо ставиш високі завдання і віриш у себе, то можна пройти далеко. Ми продемонстрували, що це можливо", - додав Пасьєнсія.

Нагадаємо, в середу, 18 травня, Порту став переможцем Ліги Європи сезону 2010/11, обігравши у фіналі співвітчизників з Браги - 1:0.

За матеріалами: Динамо Киев от Шурика