Фотогалерея: Viva la France! Франція дає урок футболу на Донбас Арені

7 червня 2011, 11:25
0
9

У понеділок, 6 червня, збірна України з футболу в Донецьку на Донбас Арені зазнала розгромної поразки від збірної Франції з рахунком 1:4, пропустивши за останні п'ять хвилин матчу три голи.

За весь перший тайм українці завдали один більш-менш небезпечний удар в бік воріт Манданди. Втім, і гості не поспішали йти вперед. Лише на 45-й хвилині форвард Гамейро мав шанс відкрити рахунок, але чудово зіграв Андрій Пятов.

У другому таймі гра перетворилася. Спочатку Тимощук застав зненацька Манданду гарматним ударом з дальньої дистанції. А через п'ять хвилин Гамейро не менш ефектно зрівняв рахунок, відправивши м'яч у дев'ятку воріт Пятова.

Після цього знову настало затишшя, спричинене серією замін у складах обох команд. Однак якщо Селезньов, Мілевський, Худоб'як розчинилися на полі, то Бензема, Рібері, Малуда і Мартен принесли Лорану Блану результат.

За останні п'ять хвилин півзахисник Сошо Марвен Мартен завдав нищівного удару дружині Блохіна. Спочатку він вивів свою команду вперед, потім віддав гольовий пас на Кабуля, і, нарешті, поставив фінальну крапку, забивши четвертий м'яч після пасу Бензема.