Збірна Бразилії обіграла Румунію в прощальному матчі Роналдо

8 червня 2011, 06:52
0
6
Роналдо попрощався зі збірною

Учора, 7 червня, легендарний бразильський форвард Роналдо сьогодні провів свій останній матч за національну команду.

У товариському матчі з Румунією Селісао здобули перемогу з мінімальним рахунком - 1:0.

34-річний футболіст вийшов на поле на 30-ій хвилині першого тайму і відіграв 15 хвилин. На початку другого тайму його замінив нападаючий Нілмар.

Зазначимо, що цей матч у складі пентакампеонів став для Роналдо 98-им у кар'єрі. На рівні збірних він відзначився 62 рази.

Нагадаємо, що Феномен проведе ще кілька матчів на клубному рівні. Планується, що він візьме участь в низці товариських матчів Корінтіанса. Вже відомо, що Роналдо точно зіграє проти своїх колишній клубів - Інтера та Барселони.

ВІДЕО: Феномен йде. Краще від Роналдо

Усього в офіційних матчах за Крузейро, ПСВ, Барселону, Інтер, Реал, Мілан і Корінтіанс Роналдо провів 517 матчів і забив 352 м'ячі.

За матеріалами: Спорт Сегодня