Фотогалерея: Зуби на полицю. Роналдо попрощався зі збірною Бразилії

8 червня 2011, 12:28
0
22

У вівторок, 7 червня, легендарний бразильський форвард Роналдо, який на початку року заявив про завершення кар'єри, провів прощальний матч у складі національної збірної. Зубастик вийшов на 15 хвилин у домашньому поєдинку з Румунією.

Роналдо, який ще до поєдинку попросив партнерів заробити і дати йому пробити пенальті, у результаті відзначитися не зміг. Бразильці обіграли гостей з рахунком 1:0. А єдиний гол у поєдинку ще до появи 34-річного Роналдо на 30-й хвилині забив Фред.

У перерві Зубастик подякував уболівальникам за підтримку, а потім пішов у підтрибунне приміщення.

Зазначимо, що цей матч у складі Пентакампеонів став для Роналдо 98-м у кар'єрі. На рівні збірних він відзначився 62 рази.

Прощання Роналдо зі збірною Бразилії - у новій фотогалереї СПОРТ bigmir)net.