Євро-2011 (U-21): Данці вирвали перемогу у білорусів, швейцарці здолали ісландців

14 червня 2011, 23:18
0
17

У вівторок, 14 червня, відбулися поєдинки 2-го туру групового етапу молодіжного Чемпіонату Європи з футболу в групі А.

Здолавши ісландців, збірна Швейцарії здобула другу перемогу на молодіжному чемпіонаті Європи в Данії і вийшла в одноосібні лідери групи А.

У десяти матчах кваліфікації ісландці забили 33 м'ячі, але в Ольборзі їх атака виглядала блідо. У цілому ж збірна Ісландії билася до самого кінця і, якщо у її футболістів під завісу зустрічі і вичерпалися сили, то сталося це через розчарування, а не втому.

Євро-2011 (U-21). Груповий етап

2-й тур

Група А

Швейцарія-Ісландія-2:0 (2:0, 0:0)

Голи: Фрай (1), Емегара (40).

Попередження: Відарссон (12), Г. Джака (38), Сігурдссон (44), Бен Халіфа (89), Юлофссон (90).

Збірна ж Данії здобула вольову перемогу над білорусами, реабілітувавшись за поразку від швейцарців у стартовому турі групового етапу ЧЄ-2011

Данія - Білорусь - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: Еріксен (22), Йоргенсен (71) - Бага (20).

Попередження: Букаткін (33), Альбек (64), Політевич (88).

Тепер збірні Данії та Білорусії набрали по три очки. Доля другої путівки в плей-офф буде вирішуватися в останньому турі, в якому данці зіграють з Ісландією, а білоруси змагатимуться зі Швейцарією.

Нагадаємо, в дебютній зустрічі чемпіонату збірна України програла команді Чехії з рахунком 2:1. Підопічні Павла Яковенка пропустили два м'ячі на початку другого тайму. Дублем відзначився Боржек Дочкал. Один гол відквитав Максим Білий на 88-й хвилині, але на більше українців не вистачило.

За матеріалами: uefa.com

ТЕГИ: футболсборная Швейцариисборная Даниисборная БеларусиU-21сборная Исландии