Фотогалерея: Кінець Всім сподіванням. Україна з розгромом поступилася Іспанії і покинула Євро

20 червня 2011, 11:26
0
11
Україна попрощалася з Євро-2011

У неділю, 19 червня, в останньому турі молодіжного Чемпіонату Європи, який проходить у Данії, збірна України поступилася іспанцям 0:3 і покинула турнір.

Команда Павла Яковенка, на яку покладалися великі надії перед стартом континентальної першості, з одним очком в активі посіла останнє місце в групі.

У поєдинку проти Іспанії українцям для продовження боротьби на Євро-2011 необхідно було лише перемагати. Проте вже перші півгодини гри показали, що підопічні Павла Яковенка неспроможні добитися навіть нічиєї в протистоянні з піренейцями.

На 10-й хвилині рахунок відкрив Хуан Мата, скориставшись жахливою помилкою Сергія Кривцова. А на 27-й хвилині іспанці розіграли зразково-показову контратаку, яку завершив ефектно Адріан. До цього моменту відсоток володіння м'ячем був 73% проти 27% на користь піренейців.

Крапку в матчі з пенальті поставив все той же Мата. У цьому епізоді за фол останньої надії був вилучений Денис Гармаш.

Через кілька хвилин українці отримали шанс забити гол престижу. За фол воротаря Де Хеа проти Зозулі арбітр призначив одинадцятиметровий. Але голкіпер іспанців виправив свою помилку і взяв удар Євгена Коноплянки.

Останній матч України на Євро-2011 - у новій фотогалереї СПОРТ bigmir) net.