Жіночий ЧС-2011. Збірна Японії пробилася в півфінал, перервавши 12-річну переможну серію Німеччини

10 липня 2011, 15:33
0
9
Німкені залишають ЧС-2011

У суботу, 9 липня, жіноча збірна Японії з футболу не пропустила німецьку національну команду в півфінал домашнього Чемпіонату світу. Таким чином, вони перервали 12-річну переможну серію європейок.

Футболістки Японії в матчі 1/4 фіналу, який відбувся у Вольфсбурзі, завдали поразки чинним чемпіонкам світу з мінімальним рахунком 1:0. Переможний гол забила в овертаймі Карина Маруяма (108-а хвилина).

Варто зазначити, що поразка від японок стала першою для Німеччини у фінальний турнірах Чемпіонатів світу з 1999 року. З тих пір німкені двічі - у 2003 і 2007 роках - вигравали Мундіаль. Крім того, він є чинними чемпіонами Європи. Усього ж німкені сім разів ставали найсильнішими на континенті.

В 1/2 фіналу турніру Японія зустрінеться з зі збірною Швеції, яка обіграла австралійок (3:1).

Ще одну півфінальну пару складуть француженки, які подужали англійок лише в серії пенальті, і переможець пари Бразилія - США.

За матеріалами: СПОРТ Bigmir) net