Сьомін: Завжди перші матчі вдома проходять знервовано

11 липня 2011, 06:38
0
11
Сьомін нарікає на відсутність везіння

Наставник київського Динамо Юрій Сьомін прокоментував результат матчу проти харківського Металіста.

"Завжди перші матчі вдома проходять знервовано. До того ж сьогодні був повний стадіон, уболівальники добре нас підтримували. Нервозність полягала в тому, що ми помилилися на самому початку гри в простій ситуації.

Пропустили гол, після чого довго відновлювалися. Моментів у першому таймі створювали небагато, але перевага наша було вагомою", - зазначив тренер Динамо.

Інших придбань поки не буде - Сьомін

"Після перерви від нас відвернулася удача. Моментів створили багато, але не забили. Претензії своїм підопічним можу пред'явити тільки в одному: якість реалізації створюваних моментів. В цілому, як для відкриття чемпіонату, матч вийшов гарним, якісним", - наголосив він.

"Заміни? Вукоєвич мав жовту, і я боявся, що його вилучать. Та й стомився він. Що стосується Гусєва, то у нього мікротравма стегна, і ми думали його міняти ще в перерві. Але Олег прийняв рішення грати. Нарешті, щодо Алієва: випускаючи його замість Ярмоленка, ми дали йому позицію ближче до Шевченка і Мілевському.

Аруна? Думаю, він буде готовий наступної гри. Крім того, заявимо Брауна Ідейє. Інших придбань поки не буде", - додав Сьомін.

Нагадаємо, вчора, 10 липня, в стартовому турі Української Прем'єр-ліги київське Динамо вдома зіграло внічию з Металістом - 1:1.

За матеріалами: Динамо Киев от Шурика