Кубок Америки: Парагвай сенсаційно вибиває Бразилію

17 липня 2011, 23:55
0
16
Парагвайський кіпер не раз рятував свої ворота

Сьогодні, 17 липня, відбувся черговий матч плей-офф Копа Америка - Неймар і компанія пішли шляхом Аргентини, поступившись скромному Парагваю в серії післяматчевих пенальті.

Причому чарівники м'яча примудрилися не просто програти, а ще й не забити тричі поспіль у серії післяматчевих пенальті. А до цього Бразилія створила чимало моментів, але відмінна гра голкіпера сопреніка Аугусто Вільяра поставила хрест на амбіціях Бразилії. Так що тепер вони повертаються додому ні з чим. А турнір за два дні втратив своїх головних фаворитів. Тим більш захопливою буде кінцівка!

Бразилія - Парагвай - 0:0 (0:2 по пенальті)

Післяматчеві пенальті:

0:2 Фред дріботить ногами, розбігається й б'є - і повз ворота! Оце так! Парагвай проходить до півфіналу!

0:1 Андре Сантос б'є по центру і над поперечиною! 0:2 Ріверос б'є майже по центру, Сезар падає в кут!

0:0 Тьяго Сілва потужно б'є по центру, Вільяр ногами парирує! 0:1 Естігаррібіа спокійно лупить повз кіпера!

0:0 Елано б'є вище воріт! 0:0 Баррето б'є в кут, але пробиває повз штангу!

Естаду Сьюдад де Ла-Плата. Початок матчу: 22.00

Отже,  на нас чекає серія пенальті!

104-а хвилина. Лукас Лейва і Алькарас вилучені з поля. Десять на десять будуть команди догравати матч.

104-а хвилина. Бійка на полі! Завелися футболісти зараз. Що зробить арбітр зустрічі?

Бразилія: Жуліо Сезар, Майкон, Сілва, Лусіо, Андре Сантос, Ганс (Лукас Сільва, 101), Лукас, Рамірес, Неймар (Фред, 80), Пато (Елано, 113), Робіньо

Парагвай: Вільяр, Алькарас, да Сільва, Верон, Торрес (Марекос, 71), В. Касерес, Віра (Баррето, 64), Ріверос, Естігаррібіа, Барріос (Перес, 83), Вальдес

Попередження: Андре Сантос (58), Майкон (61) - Віра (23), Марекос (72), Естігаррібіа (112)

Вилучення: Лукас Лейва (104) - Алькарас (104)