Кваліфікація Ліги Чемпіонів: Динамо програло Рубіну

26 липня 2011, 22:31
0
8
Рубін святкує перший гол у ворота Динамо

У вівторок, 26 липня, в рамках третього раунду кваліфікації Ліги Чемпіонів київське Динамо на своєму полі поступилося казанському Рубіну 2:0.

Перший м'яч біло-блакитні пропустили вже на початку поєдинку. На 6-й хвилині простріл Крістіана Нобоа на дальній штанзі замкнув Алан Касаєв. У цьому моменті серйозну помилку допустив захисник киян Пап Діакате, який безперешкодно дав еквадорцу пройти і віддати пас.

Динамо могло зрівняти рахунок в середині першого тайму. На 32-й хвилині Рубін після удару Огнена Вукоєвича врятувала поперечина.

У другому таймі Динамо продовжувало атакувати, але казанці справлялися з тиском киян. А на 67-й хвилині в контратаці російська команда заробила пенальті. Євген Хачеріді в своїй штрафній завалив Олексія Медведєва. Одинадцятиметровий реалізував Бібрас Натхо.

Після другого пропущеного гола Динамо не змогло більше створити жодного небезпечного моменту біля воріт Рубіна, а казанці впевнено довели матч до перемоги.

Матч у відповідь пройде в Росії 2 серпня.