Збірна України програла у фіналі Меморіалу Лобановського

10 серпня 2011, 19:38
0
69
Збірна Яковенко програла узбекам

Молодіжна збірна України (U-21) у середу, 10 серпня, поступилася у фіналі Меморіалу Лобановського Узбекистану в серії пенальті. Основний час закінчився нульовою нічиєю, а з "точки" точнішими були гості.

Порівняно із вчорашнім матчем із Ізраїлем (3:0), у фінальному поєдинку старший тренер молодіжної збірної України Павло Яковенко зробив відразу десять замін у стартовому складі - своє місце на полі зберіг лише Опанасенко.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Українці на правах господарів атакували більше і гостріше - один лише Павлов двічі виходив один на один із голкіпером. Гості з Азії також намагалися не відсиджуватися в обороні, і кілька разів Максиму Ковалю довелося демонструвати свою майстерність.

ВІДЕО: Так би завжди: Українська молодь всуху розгромила суперників

Після перерви гра у виконанні команд мало чим відрізнялася від першої половини матчу - знову ініціативою володіли Жовто-сині, моменти виникали біля обох воріт, але реалізація шкутильгала як у господарів, так і у гостей. У підсумку, доля нинішнього розіграшу Меморіалу Лобановського вирішилася в серії пенальті. "Обов'язкову" серію із п'яти ударів обидві команди виконали на "відмінно", а от після цього першими помилку допустили українці – воротар  впорався з ударом Бабиря з "точки".

Таким чином, збірна Узбекистану стала переможцем IX Меморіалу Лобановського. У матчі за третє місце Сербія мінімально обіграла Ізраїль (1:0).