Блохін: Я очікував гіршої гри, ніж команда її показала

0
6
Блохін: Нарешті побачив команду

Наставник збірної України Олег Блохін прокоментував поразку від Швеції.

"У цілому, грою я задоволений. Чому? Бо після двох лазень і одного тренування команда виглядала гідно. Перші 25 хвилин ми звикали один до одного, оскільки так виходить, що кожну гру ми проводимо в новому складі.

Загалом, було дуже багато боротьби, віддачі, і мені сподобалося, що я побачив колектив, який бореться. Були моменти і у нас, і у шведів. Другий тайм ми грали з перевагою, і, звичайно, прикро знову програвати на 93-ій хвилині", - зазначив тренер.

"Хотів би подякувати харківським уболівальникам. Хоч стадіон і не був повністю заповненим, але нас добре підтримували - приємно грати в такій атмосфері, а не при напівпорожніх трибунах.

ВІДЕО: Неприємна традиція: Збірна України програла матч шведам на останніх хвилинах

Гра Мілевського? Чудес не буває. Я б не хотів переходити на особистості. В цілому, я очікував гіршої гри, ніж команда її показала. Не можна тренувати команду один день. Не можна вийти з лазні на матч з такою командою, як збірна Швеції, яка вже 4 роки грає в одному складі. Але, повторюся, я сьогодні, нарешті, побачив у нас команду. А помилки будемо усувати. Так як і проводити коригування в складі", - додав Блохін.

У середу, 10 серпня, у Харкові збірна України поступилася збірній Швеції, пропустивши єдиний м'яч на останніх хвилинах матчу - 0:1.

За матеріалами: Динамо Киев от Шурика