Тренер збірної Швеції: У збірної України хороші шанси на Євро-2012

7
Хамрену сподобалося в Україні

Головний тренер збірної Швеції Ерік Хамрен розповів про гру з українською збірною і подякував за теплий прийом.

"Насамперед, хотів би подякувати українцям за прийом. Шкода, що ми не залишаємося - нам дуже тут сподобалося.

Що стосується гри, то ми знали, що збірна України - серйозний суперник, і в першу чергу нам потрібно було бути обережними у захисті. Україна більше контролювала м'яч, але гольових моментів ми з суперником створили приблизно однакову кількість. Я дуже задоволений діями своїх гравців у захисті, а також низкою контратак", - заявив наставник збірної Швеції.

Хамрен зазначив, що коли команда перемагає на виїзді, це завжди на руку тренеру.

ВІДЕО: Неприємна традиція: Збірна України програла матч шведам на останніх хвилинах

"Збірна України? Ця команда добре володіє м'ячем, в її складі багато технічних гравців. А найбільша небезпека нашим воротам виходила після стандартних положень у виконанні суперника. З моєї точки зору, у збірної України хороші шанси на Євро-2012. Я думаю, що ця команда, як мінімум, вийде з групи", - додав Хамрен.

Раніше гру проти збірної Швеції прокоментував наставник української команди Олег Блохін. Тренер заявив, що в цілому задоволений грою збірної.

У середу, 10 серпня, у Харкові збірна України поступилася збірній Швеції, пропустивши єдиний м'яч на останніх хвилинах матчу - 0:1.

За матеріалами: Динамо Киев от Шурика