0
12
Шевченко вважає, що українці програли незаслужено

Капітан збірної України Андрій Шевченко впевнений, що жовто-сині заслуговували більшого у контрольному поєдинку проти збірної Швеції, який відбувся вчора в Харкові.

"Рахунок не по грі. Ми грали першим номером, атакували, створювали хвилини, а вже у доданий час пропустили атаку і програли гру. Вважаю, що показали хорошу гру.

Незважаючи на те, що ряд гравців відсутній, збірна грала в досить непоганий футбол, комбінували, створювали моменти. Безумовно, позитивних моментів було більше, ніж негативних ", - заявив футболіст.

"Що стосується нашої атаки у цьому матчі, то Девич грав зліва, а попереду - Воронін і я. Вважаю, що всі ми зіграли на хорошому рівні. Швеція - непогана команда, до якої потрібно було знайти певний підхід. У другому таймі гра трохи покращилася , грали першим номером. Знову ж таки, пропустили один момент, який і призвів до голу. Результатом я не задоволений, а грою цілком задоволений. Тому що навіть без провідних гравців команди ми показали непоганий футбол", - сказав Шевченко.

ВІДЕО: Неприємна традиція: Збірна України програла матч шведам на останніх хвилинах

Раніше гру проти збірної Швеції прокоментував наставник української команди Олег Блохін. Тренер заявив, що в цілому задоволений грою збірної.

У свою чергу, головний тренер збірної Швеції Ерік Хамра резюмував, що у збірної України є всі шанси виступити вдало на молодіжному Євро.

У середу, 10 серпня, у Харкові збірна України поступилася збірній Швеції, пропустивши єдиний м'яч на останніх хвилинах матчу - 0:1.

За матеріалами: Террикон