Девич: Не сподобалося, що трибуни освистали Мілевського

11 серпня 2011, 08:27
0
11
Девич заступився за Мілевського

Форвард збірної України Марко Девич поспілкувався із журналістами після закінчення матчу зі шведами.

"Дуже шкода, що команда програла. Зіграли ми непогано, моменти створювали, старалися, але, як і у грі із Францією, наприкінці пропустили необов'язковий гол.

Як мені здається, по грі ми заслужили як мінімум на нічию. Краще зараз пропустити, ніж під час чемпіонату Європи", - зауважив нападаючий національної команди.

"Сьогодні вийшов, скажімо прямо, один негарний момент - трибуни освистали Артема Мілевського. Так, хлопець грає в київському Динамо, у клубі-супернику Металіста, але сьогодні грала збірна. Це дуже негарно. Я не пам'ятаю такого моменту, коли трибуни свистали на мою адресу на стадіоні Динамо. Сподіваюся,що  наступного разу це не повториться. Збірна грає - всі повинні вболівати за неї", - додав Девич.

ВІДЕО: Неприємна традиція: Збірна України програла матч шведам на останніх хвилинах

Раніше гру проти збірної Швеції прокоментував наставник української команди Олег Блохін. Тренер заявив, що в цілому задоволений грою збірної.

У свою чергу, головний тренер збірної Швеції Ерік Хамра резюмував, що у збірної України є всі шанси виступити вдало на молодіжному Євро.

У середу, 10 серпня, у Харкові збірна України поступилася збірній Швеції, пропустивши єдиний м'яч на останніх хвилинах матчу - 0:1.

За матеріалами: Террикон