Едмар: У матчі з Швецією боявся брати ініціативу на себе

12 серпня 2011, 14:28
0
9
Едмар сподівається своєю грою знову заслужити виклик у збірну

Півзахисник харківського Металіста Едмар поділився враженнями від свого дебюту в національній збірній України, який припав на товариський поєдинок проти збірної Швеції (0:1).

"Я дуже задоволений, що мені вдалося дебютувати в національній команді України. Ще до матчу я говорив, що мене тішить уже сам факт виклику в табір збірної. Залишалося показати себе з гарної боку у грі.

Коли трибуни скандували моє ім'я, було приємно. Харківські уболівальники - найкращі в Україні, і так вважаю не лише я. Вони постійно мене підтримують, і сьогодні це додавало мені впевненості.

Якби вийшло забити гол або віддати результативну передачу, це було б просто фантастично. Але головною для мене все ж була збірна в цілому. Особисті досягнення - це, звісно ж, добре, але для мене командні завдання завжди стоять на першому місці. Коли ми всі створимо хороший колектив на поле, то й особисті досягнення до нас обов'язково прийдуть ", - цитує Едмара газета Команда.

ВІДЕО: Неприємна традиція: Збірна України програла матч шведам на останніх хвилинах

Футболіст зізнався, що не засмучений тим, що зіграв на полі небагато часу.

"Сьогодні відбувся мій дебют у національній команді, і я дуже вдячний Олегу Володимировичу за те, що він надав мені таку можливість. Мені хотілося бути корисним збірній, тому я намагався бути ефективним і боявся брати ініціативу на себе.

Я радий, що пережив усе це та отримав хороший заряд енергії. Бути викликаним ще я, звісно ж, хочу. Проте це залежить не лише від мене. Я ж тепер буду працювати зі ще більшою ретельністю, щоб потрапити у збірну України знову", - сказав футболіст.

Нагадаємо, що в харківському матчі Україна з мінімальним рахунком програла збірній Швеції, пропустивши єдиний гол на останній хвилині матчу. У попередньому товариському матчі збірна України поступилася збірній Франції. Тоді в останні п'ять хвилин підопічні Блохіна пропустили три м'ячі.

За матеріалами: Динамо Киев от Шурика