Чемпіонський характер: Новачок приносить МЮ перемогу

14 серпня 2011, 18:55
0
13
ВБА грає з МЮ

Сьогодні, 14 серпня, відбувся матч 1-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому Вест Бромвіч приймає МЮ.

Гості так і не показали нічого надзвичайного, крім свого чемпіонського характеру - зусиль Ешлі Янга, новачка клубу, вистачило і для того, щоб допомогти Руні відкрити рахунок, і для переможного голу. Як завжди - важка перемога і три очки в кишені. МЮ робить заявку на чемпіонство.

Англійська Прем'єр-ліга. 1-й тур

Вест Бромвіч - Манчестер Юнайтед - 1:2

Гол: Лонг (37) - Руні (13); Янг (81)

Попередження: Рід (38), Брант (63), Кокс (90) - Янг (56), Андерсон (90)

ВБА: Фостер, Рід (Хара, 86), Тамаш, Олссон, Шорі, Тчойї, Шарнер, Брант, Мулумбу, Моррісон, Лонг (Кокс, 88)

МЮ: Де Хеа, Відіч (Еванс, 53), Смоллінг, Ріо Фердинанд (Джонс, 75), Фабіо, Ешлі Янг, Андерсон, Клеверлі, Нані, Уелбек, Руні

81-а хвилина. ГООООЛ 1:2 Ешлі отримав м'яч на фланзі, пішов в обхід до лицьової лінії, пробив з гострого кута, м'яч рикошетом від ніг Ріда і Шорі влетів у сітку воріт Фостера!

37-а хвилина. ГООООЛ. 1:1 Шейн Лонг отримав передачу в зоні лівого інсайда, змістився в штрафну, "прибрав" Смоллінга і пробив низом, і Давид Де Хеа після відмінного сейва пропускає зовсім не обов'язковий гол!

13-та хвилина. ГОООООЛ. 0:1 Руні відкриває рахунок! Руні дотиком переправив передачу від Фабіо на хід Янгу, Ешлі відпасував на Уейна, який уже опинився в штрафній. Руні придивився і акуратно вистрілив низом у дальній кут!

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

ТЕГИ: Английская Премьер-лигаМанчестер ЮнайтедВест Бромвич Альбион