Бойова нічия: Реал і Барселона не змогли визначити сильнішого

15 серпня 2011, 00:05
0
11
Озіл відкриває рахунок у матчі

Сьогодні, 14 серпня, відбувся перший матч Суперкубка Іспанії, в якому Реал приймав Барселону.

У першому таймі Реал грав у рази краще, більше атакував, частіше, що найважливіше, доводив справу до удару, на відміну від Барселони, яка до половини першого тайму взагалі не могла провести жодної нормальної атаки, але все закрутилося дуже несподівано. На початку Реал вже на 13-ій хвилині оформив перший м'яч у грі - Бензема відкрився на правому фланзі, отримав м'яч, потанцював перед Абідалем, покрутив його, зібрав парочку захисників на себе, а потім різко із правого кута чужого штрафного вирізав передачу зовнішньою стороною стопи Озілу, який, взявши невелику паузу, лівий ногою метрів з 12 відправив м'яч у правий нижній кут воріт Вальдеса ВІДЕО.

Надалі Реал продовжував атакувати і насідати. Але тут фортуна посміхнулася каталонцям. Причому двічі. Давид Вілья з лівого краю змістився до штрафного і правою ногою послав м'яч точно в дальній верхній кут, зауваживши, що Касільяс трохи відійшов від стрічки воріт! Як підсумок - м'яч красиво опустився в праву дев'ятку. Блискучий гол, без коментарів. ВІДЕО

А вже на 45-ій хвилині зустрічі Барселона вийшла вперед. Мессі спостеріг помилку Реала в обороні, вискочив один на один з Касільясом і переграв його після того, як Хедіра невдало зачепив м'яч, а Пепе послизнувся у лінії свого штрафного. ВІДЕО

Другий тайм розпочався з активних дій мадридців. Бензема продовжив старатися, викладатися на полі. У першому таймі він не забив у парі хороших ситуацій, зате на старті другої половини зустрічі виправився, віддав другу гольову передачу. Накривши м'яч корпусом, француз викотив м'яч від чужого воротарського до лінії штрафного Барселони, звідки Хабі, що залишився неприкритим після розіграшу кутового, з 20 метрів послав м'яч у правий нижній кут воріт Вальдеса - повз натовп захисників, повз руки воротаря - точно в сітку! ВІДЕО

Коентрау замість Ді Марії, Хаві замість Тьяго, Кальехон замість Хедіра - тренери ще до закінчення години в грі провели досить замін. Так чи інакше, мадридці не припинили посилено атакувати. Роналдо після хорошого штрафного метрів з 22 послав м'яч у кут воротаря - Вальдес не очікував, удар був виконаний дуже хитро, але м'яч пройшов поряд з правою дев'яткою. Вже через хвилину все той же Кріштіано бив у падінні метрів з 10 після навісу з краю, але Вальдес у красивому стрибку витягнув м'яч.

Трохи пізніше Гвардіола випустив на поле Педро замість Вільї, намагаючись хоч якось підняти на ноги гру своєї команди в атаці, а ближче до кінця зустрічі Моурінью замінив Ігуаїна на Бензема, якого стадіон проводжав стоячи. А арбітр матчу Фернандо Тейшейра Вітьєнес не дав пенальті у ворота каталонців за 4 хвилини до кінця основного часу матчу, коли Вальдес після відскоку в своєму штрафному рукою перегородив шлях Роналдо, який, зачепивши його руку, впав на газон. Власне, до кінця гри нічого гострого команди створити вже не змогли. Фінальний свисток - 2:2, до зустрічі у другій частині блокбастера - на Камп Ноу!