Сьогодні відбувся суперматч у другому турі англійської Прем'єр-ліги - Арсенал приймав Ліверпуль

Можна сказати, що підсумок поєдинку став зрозумілим після дурного чергового видалення гравця канонірів - юний Фрімпонг постійно грав грубувато, а тому отримав дві жовті картки. Після цього на поле вийшли Луїс Суарес і Рауль Мейрелеш, які і зробили результат.

Попередження: Фрімпонг (10), Ленсбері (87) - Керролл (28), Лукас (44)

Вилучення: Фрімпонг (70)

Лондон. Початок матчу: 14.45

Арсенал: Щесни, Санья, Вермален, Косельні (Мікель, 16), Дженкинсон, Фрімпонг, Ремсі, Насрі, Аршавін (Ленсбері, 71), Уолкотт (Бендтнер, 80), Ван Персі

Ліверпуль: Рейна, Келлі, Каррагер, Аггер, Хосе Енріке, Хендерсон, Лукас, Адам, Даунінг, Керролл (Суарес, 71), Кейт (Мейрелеш, 71)

90 +1 хвилина. Гооол 0:2 Розірвали захист Арсеналу! Лукас дійшов штрафного суперника, викотив м'яч на самотнього Мейрелеша на флангу, той у дотик прострілив, а Суарес вразив порожні ворота!

73-я хвилина. Гооол 0:1 Гравці, що вийшли на заміну, зробили гол. Мейрелеш віддав врозріз на Суареса, того випередив молодий Мікель і у спробі вибити м'яч вдарив прямо в груди Ремзі! І м'яч спланував за спину Щесни, який вийшов трохи із воріт.