УПЛ: Шахтар легко розбирається з Іллічівцем

21 серпня 2011, 19:48
0
6
Дербі донецької області

Сьогодні, 21 серпня, відбувся матч 7-го туру української Прем'єр-ліги, в якому донецький Шахтар приймав маріупольський Іллічівець.

Іллічівець вкотре так і не зміг знайти контраргументи проти потужної гри гірників. Господарі вже до 30-й хвилині завдяки Едуардо і Алексу Тейшейрі отримали перевагу у два голи, а потім лише періодично радували вболівальників небезпечними моментами. Варто зазначити, що захист гостей нагадував прохідний двір. Тому й підсумковий рахунок 3:0 можна назвати ще й не надто великим.