21 серпня 2011, 22:45
0
10
Динамо приймає Кривбас

Сьогодні, 21 серпня, відбувся матч 7-го туру української Прем'єр-ліги, в якому київське Динамо відсвяткувало мінімальну перемогу над Кривбасом.

Весело почали зустріч обидві команди. Не минуло й п'яти хвилин, як біля воріт Шовковського стало дійсно спекотно. Не найкращим чином зіграли захисники київського клубу при розіграші корнера, м'яч прилетів точно до Федорчука після спроби вибити його подалі, послідував удар по воротах, але м'яч полетів точно в голкіпера "Динамо". Через кілька хвилин чергу відповіді прийшла до киян. Ідейе зарядив з-за меж штрафного майданчика, і м'яч пролетів за метр від штанги.

У районі дванадцятоъ хвилини якимось дивом не зміг відзначитися Бабатунде. Футболіст опинився в гордій самоті перед порожніми воротами після того, як не кращим чином зіграв Шовковський, але нігерієць примудрився потрапити у захисника. На постріл з кількох метрів відповів залпом з дальньої дистанції Алієв. Олександр зірвав шквал оплесків, але от м'яч просвистів на метр над поперечиною. Плавно гра стала наближатися до перерви, швидкості трохи спали, але грати команди не перестали і продовжили бити по воротах - всього до перерви суперники завдали чотирнадцять ударів, але от у ворота примудрилися потрапити тільки двічі, і то, обидва постріли належать гостям.

У другому таймі динамівці в стислі терміни змогли відкрити рахунок в матчі. Будувалася звичайна атака господарів поля, Ярмоленко змістився з флангу і тут же завдав різкого удару по воротах, тим самим застав голкіпера зненацька. Після забитого голу гостям потрібно було терміново відіграватися, а не відкладати справу в довгу шухляду, але динамівці не збиралися давати полегшення супернику і монотонно обстрілювали ворота "Кривбасу". Чого варті могутні удари Алієва буквально з будь-якої дистанції. Але відверто не щастило Олександру, то м'яч пролетить поруч зі штангою, то промчить на сантиметри вище воріт.

Дуже негативно вплинув гол на футболістів "Кривбасу". Відверто розладналася у них гра на всіх ділянках поля, а одноосібні якості окремих футболістів не могли зламати щільні редути київського клубу. Поступово почав падати і загальний темп у матчі. Гра плавно перемістилася ближче до центру поля, помітно додалося браку в передачах і порушень правил у виконанні обох команд. Так матч і завершився перемогою київського "Динамо" з мінімальним рахунком 1:0.