Мілан удванадцяте завоював Кубок Берлусконі

22 серпня 2011, 09:15
0
13
Мілан виграв Кубок Берлусконі

Футболісти Мілана завдали поразки туринському Ювентусу і в 12-те стали володарями Кубка Берлусконі.

Зустріч на міланському стадіоні Сан-Сіро закінчилася з рахунком 2:1 на користь Россонері.

На 9-й хвилині господарів поля вивів вперед Кевін-Прінс Боатенг, на 23-й перевагу міланців збільшив Кларенс Зеєдорф. Стара синьйора відіграла один гол зусиллями Мірко Вучініча на 57-й хвилині.

У минулорічному розіграші турніру Юве виявився сильнішим Мілана в серії пенальті - 5:4.

Зазначимо, Кубок Берлусконі - товариський турнір, заснований власником Мілана Сільвіо Берлусконі в 1991 році на честь свого батька Луїджі.