Ліга Європи: Карпати не змогли подолати грецький бар'єр

0
12
Ліга Європи: Карпати не змогли подолати грецький бар єр
Карпати приймають ПАОК

У четвер, 25 серпня, відбувся матч-відповідь раунду плей-офф Ліги Європи, у якому львівські Карпати приймали грецький ПАОК.

Матч видався дуже нервовим, із великою кількістю небезпечних моментів. І якщо підсумок першого тайму (перемога з рахунком 1:0 завдяки голу Лукаса з пенальті) ще вселяв надію на успіх, то швидка відповідь Балафаса практично позбавила матч інтриги - львів'яни так і не змогли за час, що залишився, створити подобу штурму воріт противника. Що ж, після двох рландскіх бар'єрів греки Карпатам не скорилися. Саме час звернути увагу на внутрішній чемпіонат.

Ліга Європи. Плей-офф. Матч

Карпати (Україна) - ПАОК (Греція) - 1:1 (перший матч - 0:2)

Гол: Лукас (45-пенальті) - Балафас (54)

Попередження: Лукас (41), Федецький (44), Ткачук (53), Борха (90) - Георгіадіс (25), Малезас (41), Балафас (43), Етто (44)

Видалення: Федецький (69)

Львів. Україна. Початок матчу: 21.45

Арбітр: Фреді Фотрель (Франція)

Карпати: Богатінов, Федецький, Борха, Балажиц, Ощипко, Ткачук, Голодюк (Кравченко, 34), Худоб'як, Крістобаль (Пачеко, 74), Лукас, Батіста (Кополовець, 67)

ПАОК: Крешич, Етто, Малезас, Георгіадіс, Ліно, Лазар (Цукалас, 86), Аріас, Фотакіс, Вієйрінья (Салпінгідіс, 83), Атанасіадіс (Робер, 89)

69-та хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Другу жовту картку, а значить і червону, отримує Артем Федецький! Грубо зіграв у чужій штрафній!

54-та хвилина. ГОЛ. 1:1 Балафас зрівнює рахунок! Після прострілу із флангу гравець ПАОК зіграв на випередження на ближній штанзі, переправивши м'яч у сітку!

45-та хвилина. ГООООООЛ. 1:0 ЛУКАС! Впевнений удар! Все-таки вони забили у першому таймі!

44-та хвилина. ПЕНАЛЬТІ!Етто порушує правила на Батисті та отримує жовту картку.