26 серпня 2011, 20:28
0
15
Волинь і Оболонь поділили очки

У п'ятницю, 26 серпня, у восьмому турі Української Прем'єр-ліги луцька Волинь зіграла в нічию з Оболонню.

Українська Прем'єр-ліга. Восьмий тур

Волинь - Оболонь - 1:1

Голи: Майкон (45) - Тимченко (12)

Попередження: Сімінін (17) - Путраш (48); Слюсар (59); Тимченко (81); Сапай (87)

Видалений: Сімінін (32)

Початок матчу: 19:30. Арбітр: Віталій Годулян

Волинь: Неділько - Сімінін, Шиков, Масло, Леандро, Герасимюк, Кінаш, Смірнов (Ізворану, 44), Акімов (Пічкур, 19), Шумахер (Бабир, 75), Майкон

Тренер: Віталій Кварцяний

Оболонь: Рева - Тимченко, Лупашко, Барилко (Сибіряков, 56), Романюк, Бобуха, Пластун, Сапай, Б. Баранець (Путраш, 46), Г. Баранець, Слюсар (Мандзюк, 78)

Тренер: Сергій Ковалець

Віталій Годулян дає фінальний свисток!

90+4-та хвилина. Волинь організувала штурм воріт Оболоні, але пивовари відбилися!

90-та хвилина. Багато зупинок наприкінці зустрічі через порушення. Сибіряков подав штрафний - Неділько кинувся в ноги Пластуну і перешкодив футболістові Оболоні переправити м'яч у ворота!

85-та хвилина. Сибіряков подавав штрафний із правого флангу - Неділько насилу зняв м'яч із голови Пластуна! Потім Сибіряков бив з-за штрафної - над поперечиною!

78-ма хвилина. Ризикує Ковалець, він випускає форварда Мандзюка замість опорника Слюсара.

76-та хвилина. Неділько зловив м'яч після удару Сибірякова із 23-х метрів.

75-та хвилина. Шумахер покинув поле, вийшов Бабир. Новачок Волині відіграв, можливо, не так яскраво, як хотілося б фанатам луцької команди, але бразилець віддав гольову передачу і виграв кілька важливих єдиноборств.

72-га хвилина. ПУТРАШ із десяти метрів влучив у Неділька, потім Тимченко добивав, але потрапив лише в сітку із зовнішнього боку воріт!

68-ма хвилин. Обидві команди перейшли на довгі передачі, які не є небезпечними. Примітно, що Волинь на рівних грає із пивоварами незважаючи на те, що в меншості.

63-тя хвилина. ШИКОВ завдав гарматного удару зі штрафного із 30-ти метрів, але знову РЕВА рятує свою команду - воротар відбив м'яч у нижньому куті!

57-ма хвилина. МАЙКОН не влучив по воротах із воротарської лінії! А м'яч скинув Шумахер, ось навіщо його брали в Волині.

56-та хвилина. Сибіряков вийшов замість Барилка.

54-та хвилина. Майкон запоров ще один штрафний. Позиція була більше, ніж ударна, - метрів 25 до воріт, прямо по центру.

49-та хвилина. Пластун бив перспективний штрафний, але м'яч полетів на трибуни.

48-ма хвилина. Путраш, який змінив Бориса Баранця, заробив жовту картку.

47-ма хвилина. Майкон зі штрафного дуже м'яко перекинув стінку, через що Реві не було складно піймати м'яча.

Другий тайм почався. Волинь хвилин за п'ять з'явилася на полі. Мабуть, Кварцняий грунтовно зарядив своїх підопічних.

Перерва!

45 +3-тя хвилина. Леандро рвонув по флангу, подав на дальню штангу, Шумахер скинув м'яч на Кінаша, але того випередив захисник!

45-та хвилина. ГГГОООЛЛЛ! МАЙКОН забиває черговий свій гол! Шумахер скинув м'яч у центр штрафного, Майкон прийняв м'яч на груди, попрацював ногою і пробив з розвороту повз Реву! 1:1!

44-та хвилина. Ще одна заміна у складі Волині: Ізворану змінив Смірнов.

41-ша хвилина. Як Оболонь розіграла захист Волині! Борис Баранець прострілив, а Григорій Баранець забив гол у порожні ворота, але арбітр фіксує офсайд! Як показав повтор, дуже спірне рішення прийняв бічний.

39-та хвилина. Пивовари подали кутовий, але виграти поверхову боротьбу у луцьких гренадерів киянам дуже складно.

37-ма хвилина. ШИКОВ потужно пробив штрафний із 28-ми метрів - РЕВА з величезними труднощами перевів м'яч на кутовий!

32-га хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Сімінін заробив другу жовту картку. Ось такий дебют із капітанською пов'язкою вийшов у Сергія.

30-та хвилина. Оболоні поки що вдається стримувати атаки Волині. Хоча атаки ці не відрізняються особливою активністю.

25-та хвилина. Майкон пробив з-за штрафної - Рева спокійно ловить м'яча.

22-га хвилина. Шумахер вперше завдав удару по воротах в Українському чемпіонаті - головою бив бразилець після подачі із флангу, але не влучив.

18-та хвилина. А замість Акімова вийшов Пічкур.

17-та хвилина. Сімінін грубо зіграв проти Тимченка, за що отримав жовту картку.

16-та хвилина. Неділько перехопив небезпечний простріл із правого флангу. Кварцяний вже готує заміну.

13-та хвилина. Ще один МОМЕНТ у Оболоні. Тимченко після передачі із флангу бив у дотик, але м'яч влучив у штангу! Захист Волині розсипалася!

12-та хвилина. ГГГООООЛЛЛЛ! Помилився захист Волині, Григорій Баранець скинув м'яча під удар Тимченка і той із 14-ти метрів кладе м'яч точно в кут!

7-ма хвилина. Майкон і Шумахер виходили удвох в одного захисника, але перший віддав незручний пас другому.

5-та хвилина. Не поспішають футболісти вмикати швидкість. Віталій Кварцяний поки що спокійний.