У неділю, 28 серпня, в рамках восьмого туру Української Прем'єр-ліги Чорноморець відібрав очки у Шахтаря.

Голи: Бурдужан (5, 90) - Жадсон (25); Мхитарян (83)

Попередження: Сетте (67); Політило (75) - Ракицький (33); Кучер (75)

Початок матчу: 18:00. Арбітр: Сергій Даньковський

Чорноморець: Безотосний - П.Ковальчук, Шиманек, Кутас, Донець, Сетте, Політило, К.Ковальчук (Діденко, 73), Каськов (Зубейко, 61), Цигирлаш (Бобко, 89), Бурдужан

Тренер: Роман Григорчук

Шахтар: Рибка - Кучер, Ракицький, Шевчук, Срна, Хюбшман (Мхитарян, 59), Фернандиньо, Жадсон (Тейшейра, 70), Вілліан, Дуглас Коста, Луїс Адріано (Селезньов, 63)

Тренер: Мірча Луческу

90-а хвилина. ГГГОООЛЛ! Браво, Чорноморець. Моряки не склали зброю, і були винагороджені! Бурдужан завдав потужного удару з-за штрафної, а Рибка не зумів врятувати Шахтар! 2:2!

83-я хвилина. ГГООЛЛ! Шевчук промчав флангом і прострілив, а Мхитарян з воротарського кута пробив Безотосного!

25-а хвилина. ГГООЛЛ! Шахтар зрівняв! Фернандиньо прострілив з флангу, а Жадсон технічно переправив м'яч у ворота!

5-а хвилина. ГГООЛЛ! Кирило Ковальчук вивів Бурдужана один на один з воротарем Шахтаря, і форвард не залишив шансів Рибці!

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net