Тренер Васко да Гама переніс інсульт під час матчу своєї команди

29 серпня 2011, 10:03
0
17
Лікарі оцінюють стан Гомеса як такий, що "викликає побоювання"

Головний тренер бразильського футбольного клубу Васко да Гама Рікардо Гомес був госпіталізований після інсульту під час матчу чемпіонату країни з Фламенго.

46-річний Гомес переніс операцію і наразі його стан, за словами лікарів, "викликає заклопотаність", повідомляє Reuters.

Як уточнює Associated Press, тренер переніс інсульт через 20 хвилин після початку другого тайму зустрічі за рахунку 0:0. Гомеса відвезли до лікарні на автомобілі швидкої допомоги. До кінця матчу жодна з команд голів так і не забила.

Гомес за свою ігрову кар'єру провів 45 матчів за збірну Бразилії і якийсь час був капітаном національної команди.

У 1996 році Гомес розпочав тренерську кар'єру і працював з цілою низкою клубів, у тому числі з французькими ПСЖ, Бордо і Монако. У 2010 році, працюючи в бразильському Сан-Пауло, тренер переніс мікроінсульт після матчу. Васко да Гама Гомес очолив у лютому 2011 року.

У чемпіонаті Бразилії сезону-2011 Васко да Гама, який набрав 35 очок в 19 матчах, займає четверте місце. Лідирує Корінтіанс, на рахунку якого 37 очок.

За матеріалами: Лента.ру